Original: $92.87
-65%$92.87
$32.50The Story
- This LED wall lamp works beautifully both indoors and outdoors—use it as courtyard lighting outside or as stylish wall decor inside. It’s a versatile, multi-purpose fixture that elevates your quality of life.
DETAILS
| Product Name: | Modern Wall Lamp |
| Style: | Modern |
| Lamp Color: | Black |
| Material: | Aluminum, Acrylic |
| Light Source: | LED |
| Color Temperature: | Warm White (3000K), White (6000K) |
| Rated Power: | 14W |
| Voltage: | 100-265V |
| Applicable Scene: | Indoor/ Outdoor |
Â

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
- This LED wall lamp works beautifully both indoors and outdoors—use it as courtyard lighting outside or as stylish wall decor inside. It’s a versatile, multi-purpose fixture that elevates your quality of life.
DETAILS
| Product Name: | Modern Wall Lamp |
| Style: | Modern |
| Lamp Color: | Black |
| Material: | Aluminum, Acrylic |
| Light Source: | LED |
| Color Temperature: | Warm White (3000K), White (6000K) |
| Rated Power: | 14W |
| Voltage: | 100-265V |
| Applicable Scene: | Indoor/ Outdoor |
Â
























