
Original: $262.49
-65%$262.49
$91.87The Story
- This wall lamp features a simple yet exquisite design, crafted from aluminum material that delivers exceptional sturdiness. It is rustproof and wear-resistant—ensuring a long service life while adding a touch of refined taste to your space with its understated elegance.
DETAILS
| Product Name: | Wall Lamp |
| Style: | Modern |
| Lamp Color: | Black, White |
| Material: | Aluminum, PC Lampshade |
| Light Source: | LED |
| Waterproof: | IP65 |
| Voltage: | 110-240V |
| Power Supply: | Hardwired |
| Color Temperature: | Warm White (3000K), White (6000K) |
| Applicable Scene: | Yard, Park, Garden, Balcony |
Â

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
- This wall lamp features a simple yet exquisite design, crafted from aluminum material that delivers exceptional sturdiness. It is rustproof and wear-resistant—ensuring a long service life while adding a touch of refined taste to your space with its understated elegance.
DETAILS
| Product Name: | Wall Lamp |
| Style: | Modern |
| Lamp Color: | Black, White |
| Material: | Aluminum, PC Lampshade |
| Light Source: | LED |
| Waterproof: | IP65 |
| Voltage: | 110-240V |
| Power Supply: | Hardwired |
| Color Temperature: | Warm White (3000K), White (6000K) |
| Applicable Scene: | Yard, Park, Garden, Balcony |
Â























