
Original: $164.22
-65%$164.22
$57.48The Story
- A sculpted metal ring cups a frosted dome, sending gentle 360° warmth across patios and doorways while the hidden solar panel stores daylight to cast a steady, cord-free welcome along corridors, driveways or garage walls all night.
DETAILS
| Light Source Type: | LED |
| Color Temperature: | Warm White (3000K) |
| Lamp Material: | Aluminum Alloy Structure + PC |
| Lamp Color: | Flash Black |
| Voltage: | 110-220V |
| Waterproof Grade: | IP54 |
| Color Rendering Index: | Ra>80 |
| Applicable Space: | 54 sq ft - 161 sq ft |
| Applicable Scene: | Courtyard, Villa, Residential Area, etc. |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
- A sculpted metal ring cups a frosted dome, sending gentle 360° warmth across patios and doorways while the hidden solar panel stores daylight to cast a steady, cord-free welcome along corridors, driveways or garage walls all night.
DETAILS
| Light Source Type: | LED |
| Color Temperature: | Warm White (3000K) |
| Lamp Material: | Aluminum Alloy Structure + PC |
| Lamp Color: | Flash Black |
| Voltage: | 110-220V |
| Waterproof Grade: | IP54 |
| Color Rendering Index: | Ra>80 |
| Applicable Space: | 54 sq ft - 161 sq ft |
| Applicable Scene: | Courtyard, Villa, Residential Area, etc. |























