Original: $122.49
-65%$122.49
$42.87The Story
- Infuse your garden with timeless elegance using our Waterproof Landscape Light—designed for outdoor durability, it blends European charm with versatile installation, making it ideal for courtyards, villas, and residential areas.
DETAILS
| Light Source Type: | E27 |
| Color Temperature: | Warm White (3000K) |
| Lamp Material: | Aluminum, PC |
| Lamp Color: | Black |
| Voltage: | 110-220V |
| Waterproof Grade: | IP54 |
| Color Rendering Index: | Ra>80 |
| Applicable Space: | 108 sq ft - 161 sq ft |
| Applicable Scene: | Courtyard, Villa, Residential Area, etc. |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
- Infuse your garden with timeless elegance using our Waterproof Landscape Light—designed for outdoor durability, it blends European charm with versatile installation, making it ideal for courtyards, villas, and residential areas.
DETAILS
| Light Source Type: | E27 |
| Color Temperature: | Warm White (3000K) |
| Lamp Material: | Aluminum, PC |
| Lamp Color: | Black |
| Voltage: | 110-220V |
| Waterproof Grade: | IP54 |
| Color Rendering Index: | Ra>80 |
| Applicable Space: | 108 sq ft - 161 sq ft |
| Applicable Scene: | Courtyard, Villa, Residential Area, etc. |






















