Original: $51.14
-65%$51.14
$17.90The Story
- This LED outdoor wall light offers versatile useโit works both indoors and outdoors. To suit different needs and spaces, it comes in two color options and two size choices, letting you pick the perfect fit for your decor.
DETAILS
| Material: | Die-cast Aluminum, Lens |
| Lamp Color: | Black+Gold, White+Gold |
| Power: | 6W |
| Light Source: | LED |
| Color Temperature: | Warm White (3000K), White (6000K) |
| Waterproof: | IP65 |
| Voltage: | 85-265V |
| Power Supply: | Hardwired |
| Applicable Scene: | Outdoor, Indoor, Park |
ย

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
- This LED outdoor wall light offers versatile useโit works both indoors and outdoors. To suit different needs and spaces, it comes in two color options and two size choices, letting you pick the perfect fit for your decor.
DETAILS
| Material: | Die-cast Aluminum, Lens |
| Lamp Color: | Black+Gold, White+Gold |
| Power: | 6W |
| Light Source: | LED |
| Color Temperature: | Warm White (3000K), White (6000K) |
| Waterproof: | IP65 |
| Voltage: | 85-265V |
| Power Supply: | Hardwired |
| Applicable Scene: | Outdoor, Indoor, Park |
ย
























