
Original: $341.91
-65%$341.91
$119.67The Story
- Crafted from stainless steel and refined through multiple manufacturing processes, this outdoor light boasts enhanced sturdiness and excellent rust resistance. It also resists fading and paint peeling, ensuring it maintains a fresh, intact appearance even after long-term exposure to outdoor elements like sun, rain, and wind.
DETAILS
| Product Name: | Outdoor Lights |
| Style: | Modern |
| Lamp Color: | Black |
| Material: | Stainless Steel, Acrylic |
| Waterproof: | IP54 |
| Light Source: | LED |
| Color Temperature: | Warm White (3000K) |
| Voltage: | 110V |
| Power Supply: | Hardwired or Solar |
| Note: | There are 2 options--hardwired and solar for you to choose. |
| Applicable Scene: | Garden, Balcony, Yard |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
- Crafted from stainless steel and refined through multiple manufacturing processes, this outdoor light boasts enhanced sturdiness and excellent rust resistance. It also resists fading and paint peeling, ensuring it maintains a fresh, intact appearance even after long-term exposure to outdoor elements like sun, rain, and wind.
DETAILS
| Product Name: | Outdoor Lights |
| Style: | Modern |
| Lamp Color: | Black |
| Material: | Stainless Steel, Acrylic |
| Waterproof: | IP54 |
| Light Source: | LED |
| Color Temperature: | Warm White (3000K) |
| Voltage: | 110V |
| Power Supply: | Hardwired or Solar |
| Note: | There are 2 options--hardwired and solar for you to choose. |
| Applicable Scene: | Garden, Balcony, Yard |























