š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Select Height
Select Option
From $48.05
Original: $137.30
-65%Godwin Rectangle LED Steel Outdoor Wall Mounted Lightsā
$137.30
$48.05The Story
- This outdoor wall light is crafted from high-quality stainless steel, boasting excellent craftsmanship that ensures rust resistance and long-term durability. The stainless steel material stands up to outdoor elements like rain, humidity, and temperature changes, keeping the light in solid condition for years.
DETAILS
| Type: | Wall Lamp |
| Color: | Black |
| Material: | Stainless Steel, Imitation Marble |
| Light Source: | LED |
| Color Temperature: | Warm White (3000K) |
| Voltage: | 110-240V |
| Power: | 8W/ 12W/ 18W/ 24W |
| Waterproof: | IP65 |
| Applicable Scene: | Villa, Park, Courtyard |
Ā

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
- This outdoor wall light is crafted from high-quality stainless steel, boasting excellent craftsmanship that ensures rust resistance and long-term durability. The stainless steel material stands up to outdoor elements like rain, humidity, and temperature changes, keeping the light in solid condition for years.
DETAILS
| Type: | Wall Lamp |
| Color: | Black |
| Material: | Stainless Steel, Imitation Marble |
| Light Source: | LED |
| Color Temperature: | Warm White (3000K) |
| Voltage: | 110-240V |
| Power: | 8W/ 12W/ 18W/ 24W |
| Waterproof: | IP65 |
| Applicable Scene: | Villa, Park, Courtyard |
Ā























