
Original: $333.84
-65%$333.84
$116.84The Story
- Featuring a classic rectangular shape and a resin lampshade finish, this wall sconce light seamlessly complements any home decorāmaking it an ideal choice for both outdoor lighting and decoration. Install this exterior wall light anywhere (e.g., on porch walls, garage exteriors, or garden fences), and it will instantly enhance your homeās curb appeal while serving a practical lighting purpose.
DETAILS
| Product Name: | Outdoor Wall Lights |
| Style: | Modern |
| Lamp Color: | Black |
| Material: | Stainless Steel, Resin |
| Light Source: | LED 20W |
| Color Temperature: | Warm White (3000K), White (6000K), Neutral White (4000K) |
| Voltage: | 110V~240V |
| Craft: | Polishing, Grinding |
| Applicable Scene: | Yard, Gate, Garden, Balcony, Other |
Ā

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
- Featuring a classic rectangular shape and a resin lampshade finish, this wall sconce light seamlessly complements any home decorāmaking it an ideal choice for both outdoor lighting and decoration. Install this exterior wall light anywhere (e.g., on porch walls, garage exteriors, or garden fences), and it will instantly enhance your homeās curb appeal while serving a practical lighting purpose.
DETAILS
| Product Name: | Outdoor Wall Lights |
| Style: | Modern |
| Lamp Color: | Black |
| Material: | Stainless Steel, Resin |
| Light Source: | LED 20W |
| Color Temperature: | Warm White (3000K), White (6000K), Neutral White (4000K) |
| Voltage: | 110V~240V |
| Craft: | Polishing, Grinding |
| Applicable Scene: | Yard, Gate, Garden, Balcony, Other |
Ā























