
Original: $203.26
-65%$203.26
$71.14The Story
- This outdoor wall light features a unique bubble crystal lampshade that perfectly disperses light from the LED sourceācreating an effect reminiscent of being under starlight, soft and enchanting.
DETAILS
| Product Name: | Outdoor Wall Lamp |
| Style: | Modern |
| Lamp Color: | Black |
| Material: | Die-cast Aluminum, Crystal |
| Light Source: | LED |
| Power: | 10W |
| Color Temperature: | Warm White (3000K) |
| Voltage: | 90-260V |
| Applicable Space: | 54 sq ft - 108 sq ft |
| Applicable Scene: | Yard, Villa, Garden |
Ā

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
- This outdoor wall light features a unique bubble crystal lampshade that perfectly disperses light from the LED sourceācreating an effect reminiscent of being under starlight, soft and enchanting.
DETAILS
| Product Name: | Outdoor Wall Lamp |
| Style: | Modern |
| Lamp Color: | Black |
| Material: | Die-cast Aluminum, Crystal |
| Light Source: | LED |
| Power: | 10W |
| Color Temperature: | Warm White (3000K) |
| Voltage: | 90-260V |
| Applicable Space: | 54 sq ft - 108 sq ft |
| Applicable Scene: | Yard, Villa, Garden |
Ā























