
Original: $271.91
-65%$271.91
$95.17The Story
- Elevate the illumination and charm of your outdoor spaces with this versatile outdoor wall light, designed to adapt to diverse scenarios and blend durability with style. It shines in a wide range of areas—courtyards, exterior walls, gardens, balconies, and more—casting bright, pleasant light to transform ordinary outdoor environments into beautiful, welcoming spaces for relaxation or movement.
DETAILS
| Product Name: | Outdoor Wall Lights |
| Style: | Modern |
| Material: | Stainless Steel, Iron, PE |
| Light Source: | LED |
| Light Source Wattage: | 5W |
| Color Temperature: | Warm White Light (3000K) |
| Voltage: | 110-220V |
| Power Supply: | Hardwired, Solar |
| Note: | There are 2 options--hardwired, solar for you to choose. |
| Waterproof: | IP65 |
| Applicable Scene: | Courtyard, Villa, Garden, Other |
Â

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
- Elevate the illumination and charm of your outdoor spaces with this versatile outdoor wall light, designed to adapt to diverse scenarios and blend durability with style. It shines in a wide range of areas—courtyards, exterior walls, gardens, balconies, and more—casting bright, pleasant light to transform ordinary outdoor environments into beautiful, welcoming spaces for relaxation or movement.
DETAILS
| Product Name: | Outdoor Wall Lights |
| Style: | Modern |
| Material: | Stainless Steel, Iron, PE |
| Light Source: | LED |
| Light Source Wattage: | 5W |
| Color Temperature: | Warm White Light (3000K) |
| Voltage: | 110-220V |
| Power Supply: | Hardwired, Solar |
| Note: | There are 2 options--hardwired, solar for you to choose. |
| Waterproof: | IP65 |
| Applicable Scene: | Courtyard, Villa, Garden, Other |
Â























