
Original: $426.72
-65%$426.72
$149.35The Story
DETAILS
| Light Source Type: | E27 |
| Color Temperature: | Warm White (3000K) |
| Lamp Material: | Stainless Steel + Imitation Marble |
| Lamp Color: | Brown |
| Waterproof Grade: | IP54 |
| Voltage: | 110-240V |
| Color Rendering Index: | Ra>80 |
| Applicable Space: | 54 sq ft - 108 sq ft |
| Applicable Scene: | Courtyard, Villa, Residential Area, etc. |
Â

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
DETAILS
| Light Source Type: | E27 |
| Color Temperature: | Warm White (3000K) |
| Lamp Material: | Stainless Steel + Imitation Marble |
| Lamp Color: | Brown |
| Waterproof Grade: | IP54 |
| Voltage: | 110-240V |
| Color Rendering Index: | Ra>80 |
| Applicable Space: | 54 sq ft - 108 sq ft |
| Applicable Scene: | Courtyard, Villa, Residential Area, etc. |
Â























