
Original: $138.64
-65%$138.64
$48.52The Story
- Discover the perfect blend of convenience and aesthetic appeal with our 2Pcs Round Waterproof LED Intelligent Motion Sensor Solar Lawn Lights. Ideal for pathways, gardens, and even camping trips, these lights operate fully automatically: they charge via sunlight during the day and turn on by themselves at night, eliminating the need for manual control or wiring.
DETAILS
| Product Name: | Outdoor Solar Lawn Lamp |
| Style: | Modern |
| Lamp Color: | Black |
| Material: | ABS+PC |
| Waterproof: | IP65 |
| Solar Panel: | 5.5V 300MAh |
| Battery: | 3.7V / 2200MAh |
| Charging Time: | 6 Hours |
| Light Source: | LED |
| Color Temperature: | Warm White (3000K) + White (6000K) |
| Working Time: | 10 Hours |
| Switch: | Toggle Switch |
| Function: | Intelligent Light Control |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
- Discover the perfect blend of convenience and aesthetic appeal with our 2Pcs Round Waterproof LED Intelligent Motion Sensor Solar Lawn Lights. Ideal for pathways, gardens, and even camping trips, these lights operate fully automatically: they charge via sunlight during the day and turn on by themselves at night, eliminating the need for manual control or wiring.
DETAILS
| Product Name: | Outdoor Solar Lawn Lamp |
| Style: | Modern |
| Lamp Color: | Black |
| Material: | ABS+PC |
| Waterproof: | IP65 |
| Solar Panel: | 5.5V 300MAh |
| Battery: | 3.7V / 2200MAh |
| Charging Time: | 6 Hours |
| Light Source: | LED |
| Color Temperature: | Warm White (3000K) + White (6000K) |
| Working Time: | 10 Hours |
| Switch: | Toggle Switch |
| Function: | Intelligent Light Control |























