
Original: $207.30
-65%$207.30
$72.55The Story
DETAILS
| Product Name: | Outdoor Pathway Lights |
| Style: | Modern |
| Lamp Color: | Black |
| Material: | Die-cast Aluminum, Glass |
| Light Source: | LED |
| Color Temperature: | Warm White Light (3000K) |
| Power: | 10W |
| Craft: | Die-casting, Grinding, Polishing |
| Waterproof: | IP65 |
| Voltage: | 90-260V |
| Wiring Type: | Type I (Neutral Wire, Live Wire, Earth Wire) |
| Applicable Scene: | Garden, Villa, Park, Other |

Â

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
DETAILS
| Product Name: | Outdoor Pathway Lights |
| Style: | Modern |
| Lamp Color: | Black |
| Material: | Die-cast Aluminum, Glass |
| Light Source: | LED |
| Color Temperature: | Warm White Light (3000K) |
| Power: | 10W |
| Craft: | Die-casting, Grinding, Polishing |
| Waterproof: | IP65 |
| Voltage: | 90-260V |
| Wiring Type: | Type I (Neutral Wire, Live Wire, Earth Wire) |
| Applicable Scene: | Garden, Villa, Park, Other |

Â























