
Original: $261.14
-65%$261.14
$91.40The Story
- Accentuate your outdoor spaces with our Minimalist Waterproof LED 10W Outdoor Pathway Light, which boasts a sleek, modern aesthetic rooted in its minimalist design. Crafted from die-cast aluminum with a black finish, it adds a touch of sophistication while ensuring long-lasting durability against outdoor wear.Ā
DETAILS
| Lamp Color: | Black |
| Material: | Die-cast Aluminum |
| Light Source: | COB 10W |
| Craft: | Paint, Die Casting |
| Color Temperature: | Warm White (3000K) |
| Waterproof: | IP65 |
| Voltage: | 85-265V |
| Applicable Scene: | Courtyard, Villa, Community |
Ā

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
- Accentuate your outdoor spaces with our Minimalist Waterproof LED 10W Outdoor Pathway Light, which boasts a sleek, modern aesthetic rooted in its minimalist design. Crafted from die-cast aluminum with a black finish, it adds a touch of sophistication while ensuring long-lasting durability against outdoor wear.Ā
DETAILS
| Lamp Color: | Black |
| Material: | Die-cast Aluminum |
| Light Source: | COB 10W |
| Craft: | Paint, Die Casting |
| Color Temperature: | Warm White (3000K) |
| Waterproof: | IP65 |
| Voltage: | 85-265V |
| Applicable Scene: | Courtyard, Villa, Community |
Ā























