Original: $168.26
-65%$168.26
$58.89The Story
DETAILS
| Material: | Die-cast Aluminum, PC Lampshade |
| Light Source: | LED |
| Voltage: | 110-240V |
| Waterproof: | IP54 |
| Color Rendering Index: | Ra>80 |
| Color Temperature: | Warm White (3000K) |
| Applicable Space: | 54sq ft - 108sq ft |
| Applicable Scene: | Villa, Park, Garden |
Â

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
DETAILS
| Material: | Die-cast Aluminum, PC Lampshade |
| Light Source: | LED |
| Voltage: | 110-240V |
| Waterproof: | IP54 |
| Color Rendering Index: | Ra>80 |
| Color Temperature: | Warm White (3000K) |
| Applicable Space: | 54sq ft - 108sq ft |
| Applicable Scene: | Villa, Park, Garden |
Â
























