Original: $227.49
-65%$227.49
$79.62The Story
DETAILS
| Product Name: | Outdoor Pathway Lights |
| Style: | Modern |
| Lamp Color: | Black |
| Material: | Aluminum |
| Light Source: | COB |
| Power: | 10W |
| Color Temperature: | Warm White Light (3000K) |
| Craft: | Grinding, Polishing |
| Waterproof: | IP65 |
| Voltage: | 85-265V |
| Color Rendering Index: | >80 |
| Applicable Scene: | Garden, Lawn, Park, Other |
Â

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
DETAILS
| Product Name: | Outdoor Pathway Lights |
| Style: | Modern |
| Lamp Color: | Black |
| Material: | Aluminum |
| Light Source: | COB |
| Power: | 10W |
| Color Temperature: | Warm White Light (3000K) |
| Craft: | Grinding, Polishing |
| Waterproof: | IP65 |
| Voltage: | 85-265V |
| Color Rendering Index: | >80 |
| Applicable Scene: | Garden, Lawn, Park, Other |
Â
























